Kreş Merkezim
 
Gönder Paylaş

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Bayramınız mübarek olsun...

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı... Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar d

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi

Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekĞ¢nınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun...

islamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun.

Geçmişin bu günle ışığın gölgeyle umudun gerçekle üzüntünün neşeyle öfkenin sevgiyle barıştığı nice mutlu bayramlara..

Sevgiler vardır kalpleri birleştirmek için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, nice bayramlar vardır dostları anmak için..

Yaşamın kaynağı sevgi ise, eğer sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç birşeyleri paylaşmak, paylaşmak dostluk ve dostluk hatırlamaksa aklımdasınız. HAYIRLI BAYRAMLAR

Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümüdiyle hafifler. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. HA

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlı nice bayramlar geçirmek dileğiyle, RAMAZAN BAYRAMINIZ KU

Mübarek Ramazan Bayramınızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. BAYRAM TüM INSANLIАA HAYIRLI OLSUN

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu Nice bayramlara.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun.

BUGUN SEVINC GUNU, KEDERLERI BIR YANA BIRAKIP MUTLU OLALIM. RAMAZAN BAYRAMINI DOYA DOYA YASAYALIM. HAYIRLI BAYRAMLAR! HER SEYE KADIR OLAN YUCE ALLAH, BIZLERI, DOGRU YOLDAN VE SEVDIKLERIMIZDEN AYIRMASIN! HAYIRLI VE BEREKETLI RAMAZAN BAYRAMLARI DILEGIYLE.

SEMA KAPILARININ ACIK OLDUGU BUGUNDE HEYBENIZDE TOHUM TOHUM DUA MENEKSELERI SACMANIZ TEMENNISIYLE HAYIRLI BAYRAMLAR.

HEYECAN VE OZLEMLE BEKLENEN KUTSAL RAMAZAN BAYRAMI GELDI, HOSGELDIN. MUBAREK BAYRAM ULUSUMUZA SAGLIK, HUZUR, MUTLULUK, BOLLUK VE BEREKET GETIRSIN. HAYIRLI BAYRAMLAR DILEGIYLE.

BENIM OMRUMDE IRMAKLAR VARDIR SULARINDA HAYALLERIMI YUZDURDUGUM, BENIM OMRUMDE SEVDIKLERIM VARDIR BAYRAMLAR AYRI GECINCE UZULDUGUM. BAYRAMINIZ MUBAREK OLSUN!

MUBAREK RAMAZAN BAYRAMINIZI TEBRIK EDER HAYIRLARA VESILE OLMASINI DILERIZ. BUHAYIRLI GUNDE DUALARINIZ KABUL OLSUN. DUALARINIZI EKSIK ETMEYIN...

BAYRAMLAR, INSANLAR ARASINDAKI KARSILIKLI SEVGI VE SAYGININ PERCINLENDIGI GUNLERDIR. BAYRAMLAR, INSANLARIN BIRBIRLERIYLE OLAN DARGINLIKLARINI UNUTTUKLARI, BARISTIKLARI, KARDESCE KUCAKLASTIKLARI GUNLERDIR

BAYRAMLAR,MILLI VE DINI DUYGULARIN, INANCLARIN, ORF VE ADETLERIN UYGULANIP SERGILENDIGI, BIR TOPLUMDA MILLET OLMA SUURUNUN SEKILLENDIGI, KUVVETLENDIGI GUNLERDIR. HEP BIR ARADA, SEVGI DOLU VE HUZURLU NICE BAYRAMLAR GECIRMEK DILEGIYLE, RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN!

MUBAREK RAMAZAN BAYRAMI TUM ULUSUMUZA KUTLU OLSUN. ALLAH TUM INANANLARA NICE HUZURLU, BEREKETLI BAYRAMLAR NASIP ETSIN.

KUSKUNLERIN BARISTIGI, SEVENLERIN BIR ARAYA GELDIGI, RAHMET VE SEFKAT DOLU GUNLERIN EN DEGERLILERINDEN OLAN RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN. BAYRAMLAR O KADAR BUYULUDUR KI, GELISI BUTUN BIR YIL BEKLENIR VE GIDISINDEKI KEDER DE ANCAK BOYLE BIR IKINCI GELIS UMIDIYLE HAFIFLER. RAMAZAN BAYRAMINIZIN DA BOYLE BIR NESEYLE GELMESI VE TUM AILENIZI SEVINCE BOGUP EVINIZE BEREKET GETIRMESI DILEGIMIZLE. IYI BAYRAMLAR!

RAMAZAN BAYRAMINI DOYA DOYA YASAYALIM. HAYIRLI BAYRAMLAR! HER SEYE KADIR OLAN YUCE ALLAH, BIZLERI, DOGRU YOLDAN VE SEVDIKLERIMIZDEN AYIRMASIN! HAYIRLI VE BEREKETLI RAMAZAN BAYRAMLARI DILEGIYLE.

Mutsuzdu genç kız.Yaşamayı sevmezdi.annsi kçkvem hastalığına yakalanmır ve lmüştü.Kendisine anne bile demediği ve asla demeyeceği bir kadın ve babasıyla yaşıyordu. üniversite sınavlarına hazırlanıyordu kurtulucaktı bu evden bu yaşamdan. btün gücüyle çabalıyordu. en sonunda kazanmıştı. ve o evden kurtulmuş bir ev arkadaşıyla yaşıyordu.üniversitenin ilk günü kantinde oturmuş şaşkınca etrafına bakınırken bir meraba sesini duyar. arkasına baktığı a

kurani kerime inancin son bulmasin, kalbin nur ile dolsun, allah daima yardimcin olsun, seninde ramazan bayramin mubarek olsun. 

ramazan bayraminizin buyuk bir neseyle gelmesi ve tum ailenizi sevince bogup evinize bereket getirmesi dilegiyle iyi bayramlar.

yalnizlik ne ucsuz bucaksiz mavi denizde olmak nede bir col ortasinda tek basina olmaktir. yalnizlik sevdiklerinden uzak bayramlarda yalniz kalmaktir. bayraminiz kutlu olsun.

yine bayram sabahi, kimi aileleriyle, kimi sevdikleriyle beraber. yine yalnizliga selam saati. uzaklasmis sevgiler, caresiz huzunlerle bayraminiz mubarek olsun.

ramazan bayrami.nin ulusumuzun diriligine, mazlumlarin kurtulusuna, insanligin huzur, baris ve hidayetine vesile olmasini dileriz.

ramazan bayraminizin da boyle bir neseyle gelmesi ve tum ailenizi sevince bogup evinize bereket getirmesi dilegimizle. iyi bayramlar!

hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar gecirmek dilegiyle, ramazan bayraminiz kutlu olsun! mubarek ramazan bayrami tum ulusumuza kutlu olsun. allah tum inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

bugun sevinc gunu, kederleri bir yana birakip mutlu olalim. ramazan bayramini doya doya yasayalim. hayirli bayramlar! her seye kadir olan yuce allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayirmasin! hayirli ve bereketli ramazan bayramlari dilegiyle.

bugun ellerinizi her zamankinden daha cok acin. avucunuza melekler gul koysun, yureginiz cossun. ramazan bayraminiz hayirlara vesile olsun.

mubarek ramazan bayrami tum ulusumuza kutlu olsun. allah tum inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

bayramlar, insanlar arasindaki karsilikli sevgi ve sayginin percinlendigi gunlerdir. bayramlar, insanlarin birbirleriyle olan darginliklarini unuttuklari, baristiklari, kardesce kucaklastiklari gunlerdir.

mubarek ramazan bayraminizi tebrik eder hayirlara vesile olmasini dileriz. buhayirli gunde dualariniz kabul olsun. dualarinizi eksik etmeyin...

heyecan ve ozlemle beklenen kutsal ramazan bayrami geldi, hosgeldin. mubarek bayram ulusumuza saglik, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. hayirli bayramlar dilegiyle.

guzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir oncekinden daha guzel ve mutlu bir ramazan bayrami diliyoruz. buyuklerimizin ellerinden kucuklerimizin gozlerinden opuyoruz.

kainatin yaraticisi ve alemlerin rabbi yuce allah'a sonsuz sukurler olsun! ramazan bayrami bereketiyle, bolluguyla gelsin, tum insanlik icin hayirlara vesile olsun.

ramazan bayramini doya doya yasayalim. hayirli bayramlar! her seye kadir olan yuce allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayirmasin! hayirli ve bereketli ramazan bayramlari dilegiyle.

bin damla serilsin yuregine, bin mutluluk dolsun gonlune, butun hayallerin gercek olsun, dualarin kabul olsun bu bayramda... ramazan bayramin mubarek olsun!

kardesligin dogdugu, sevgilerin birlestigi, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara...